Home

Oferta

Zespół

The Best Events

We care about every moment

FAQ

Galeria

Kontakt

Organizacja ślubu i wesela

Dziękujemy że odwiedziłeś naszą stronę. Zaufało nam wiele par. Będzie nam niezmiernie miło również dla was pracować. Liczymy, że Wasze wymarzone przyjęcie zacznie się właśnie tutaj. Poniżej wszystkie informacje o naszej współpracy...

Oto w czym możemy ci pomóc

Projekt i koncepcja ślubu i wesela – wizualizacje

Wybór miejsca przyjęcia oraz bazy noclegowej

Wybór menu, dodatkowy catering

Wybór zespołu / DJ

Oprawa fotograficzna i video

Oprawa florystyczna

Kompleksowa dekoracja sali i pleneru

Projekt i oprawa świetlenia

Zarządzanie gośćmi i zaproszenia

Wybór dodatkowych atrakcji dla gości

Transport, logistyka, wynajem aut

Wybór wizażystów i fryzjerów

Przegląd umów i negocjacje z podwykonawcami

Tworzenie i pilnowanie budżetu

Scenariusz i koordynacja ślubu i wesela

 01


SPOTKANIE

Ogrom pomysłów, inspiracji, dostępnych na rynku usługodawców i produktów może przytłaczać. Weźmiemy na siebie ciężar z twoich ramion. Nasza współpracę zaczynamy od szczegółowego wywiadu, aby dowiedzieć się o Tobie, Twoich pomysłach, celach, estetyce, budżecie i kompleksowych potrzebach związanych z wydarzeniem. Celem tego spotkania jest przygotowanie KONCEPCJI KREATYWNEJ. Zaplanujemy dla Ciebie cały proces a następnie przeprowadzimy Cię przez każdy krok, umożliwiając Ci relaks i zabawę. Wy redukujecie stress i nieporozumienia, oszczędzacie czas i pieniądze My pokazujemy wam nowe możliwości i wspólnie realizujemy wasze marzenia.

 02


PROJEKT I PLANOWANIE

Na tym etapie opracowujemy dla ciebie szczegółowy projekt całego wydarzenia. Zaczynamy od wyboru najbardziej kluczowych elementów jak wybór miejsca wydarzenia po organizację wszystkich podwykonawców. Równocześnie pracujemy intensywnie nad przygotowaniem projektu waszego przyjęcia. Projekt to szczegółowa koncepcja w postaci zdjęć, schematów kolorystycznych i opisów. Opracujemy konkretne propozycje florystyczne, wykaz dekoracji, papeterii, wszelkich dodatków, atrakcji dla dzieci… Przygotowanie tak szczegółowego projektu pozwoli zobrazować cały klimat waszego przyjęcia.

 03


REALIZACJA

W dniu przyjęcia przygotowujemy i koordynujemy prace podwykonawców oraz dbamy o każdy szczegół. Najważniejszym celem naszych działań jest zapewnienie wam i waszym gościom komfortu oraz spokoju w tym najważniejszym dniu.

Od wczesnych godzin porannych nasz zespół nazdoruje wszystkie prace przygotowawcze i egzekwuje wszelkie ustalenia

Jesteśmy z wami do późnych godzin nocnych. Ilość koordynatorów dobierana jest w zależności od wymagań montażowych i scenariusza.

WIEMY, ŻE TEN DZIEŃ BĘDZIE IDEALNY!

Zapraszamy na rozmowę przy kawie lub Skype.

Opowiemy jak pracujemy i co możemy dla Was przygotować.

WYPEŁNIJ BRIEW

lub Zadzwoń 792-277-744

Dostępność

Pracujemydla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Jesteśmy również dostępni w innych godzinach, jednak dzieje się to najczęściej bezpośrednio przed Waszym przyjęciem.


Komunikacja

Pracujemy na aplikacjach on-line, Google Dysk, Excel. Tworzymy jedno miejsce z wszystkimi dokumentami dedykowane i dostępne dla Was 24/7


Koszt

Koszt usługi zależny jest od ilości zadań jakie zostaną nam powierzone.