Home

Oferta

Zespół

The Best Events

We care about every moment

FAQ

Galeria

Kontakt

Zapytaj o więcej: + 48 668-941-237

Zapytaj o więcej: + 48 792-277-744

Zaręczyny na dachu Sky Tower

Zaręczyny na dachu Sky Tower, najwyższego budynku w Polsce, zrobią z pewnością na Twej ukochanej niesamowite wrażenie.

Pod pretekstem podziwiania panoramy Wrocławia z wysokości ponad 200 metrów wybierzcie się na Taras Widokowy Sky Tower. Na 49 piętrze będziecie tylko Wy. Będzie na Was czekać podświetlony napisz “MARRY ME”, butelka schłodzonego szampana, kwiaty, oprawa muzyczna oraz niesamowite widoki.

Gwarantujemy, że będzie wyjątkowo!

Oświadczyny Flash Mob

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz, żeby przyszła narzeczona zapamiętała ten dzień do końca życia, zorganizujemy dla Ciebie flash mob, podczas którego poprosisz ją o rękę. Zaręczynowy flash mob będzie wspaniałą niespodzianką dla dziewczyny, która uwielbia dobrą zabawę i szalone niespodzianki, a także jest pewna siebie i doskonale czuje się w świetle reflektorów

Flash mob możemy zorganizować wszędzie: w centrum handlowym, w parku lub na lodowisku. 

Zaręczyny w plenerze

Sam zdecyduj o miejscu. Oświadczyny na plaży miejskiej, w parku, ulubionej restauracji lub w ogrodzie. Następnie, jak gdyby nigdy nic zaproś ukochaną na spacer, na rower lub pod pretekstem spotkania ze znajomymi. Nasz zespół zadba o wszystkie szczegóły i przygotuje niezapomniane zaręczyny

Zaręczyny w Apartamencie

Niezależnie od tego czy odwiedzasz Wrocławia czy mieszkasz tutaj na codzien, zaręczyny w taki takim miejscu będą wyjątkową niespodzianką. Zarezerwujemy dla ciebie luksusowy apartament z niesamowitym widokiem i wanną w salonie. Nasz niezawodny zespół doda trochę romantycznych akcentów. Wyborna restauracja dostarczy kolację dla dwojga a fotograf uwieczni to wszystko dla was.

Podwodne Zaręczyny

Chciałbyś zaskoczyć swoją narzeczoną niezapomnianą propozycją małżeństwa? Zorganizujemy dla Was niesamowitą kolację tylko we Dwoje w towarzystwie rekinów płaszcze i tysiąca kolorowych ryb. Podwodny tunel będzie tylko dla was! Kolacja a La Carte, przepięknie udekorowany stół, dziesiątki świec, setki róż i przepiękny podwodny świat dookoła Was…….. tego z pewnością twoja partnerka się nie spodziewa!

Nie widzisz propozycji której szukasz?

Skontaktuj się z nami aby uzyskać całkowicie niestandartową ofertę. Możemy zaplanować prawie wszystko co tylko zechcesz!