Home

Zespół

The Best Events

We care about every moment

FAQ

Galeria

Kontakt

Poznaj nasz

Zespół

jesteśmy świetnie dopasowanym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuje z klientami,

aby tworzyć przyjęcia, które są zabawne, piękne, wyjątkowe i zaskakujące

Monika

Założycielka

The Best Events

Monia

Specjalistka od zaręczyn

Aleksandra

Florystka

Dekoratorka

Wojtek

Film

Michał

Zdjęcia

Alek

Kwestie

techniczne

Monika i cały zespół stworzyli nam bajkowa, wymarzoną dekoracje ślubna! Było po prostu idealnie dzięki ich profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do klienta! Dziękujemy!!!”

Monika i Grzegorz

Serdecznie polecam! Profesjonalna i kreatywna firma. Świetna organizacja i idealna współpraca. Dziękujemy bardzo za pomoc, zaangażowanie oraz stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery.!!

Mariusz D.

Firma w pełni profesjonalna. Pani Monika stanęła na wysokości zadania i zorganizowała nasze oświadczyny w niespełna 24 godziny  Wszystko wyszło idealnie. Serdecznie dziękujemy 

Kamil G.

Pełne zaangażowanie, Power jakich mało. Polecam!

Aleksandra Z.

Kompleksowo, profesjonalnie, wszystko na najwyższym poziomie. Z czystym sumienie można zaufać całej ekipie. Rewelacyjny zespół, wszystko dopięte na ostatni guzik!

Monika N.

Firm na rynku jest sporo ale ludzi z takim zaangażowaniem i pasją w tym co robią mało. Cieszymy się, że wam zaufaliśmy! Dziękujemy za przygotowanie naszego ślub PERFEKCYJNIE było cudownie!

Karolina i Kacper

Gorąco polecam. Osoby z pasją i zaangażowaniem. Nawet pod presją czasu stanęli na wysokości zadania i sprawili, że nasz wyjątkowy dzień stał się po prostu magiczny!

Serdecznie dziękujemy!!! 

Kinga R.

Z całego serca oboje chcielibyśmy całej ekipie podziękować za uczynienie naszego dnia ślubu i wesela wyjątkowym zarówno dla nas i rodziców, ale także dla zaproszonych gości. Przepiękny klimat zbudowany dekoracją pozwolił nam wszystkich przeżyć ceremonię zaślubin jeszcze bardziej. Sala weselna okazała się potwierdzeniem, że mamy do czynienia z profesjonalistami, którym niestraszne było podjęcie takiego wyzwania. Kwiaty na stołach, świece kolorowe. Magia!!

Justyna i Maciek

„Dziękujemy! Na codzień mieszkamy w UK. Nie mieliśmy możliwości dopilnowania i przygotowania wszystkiego osobiście. Monika i cała ekipa przygotowała wszystko perfekcyjnie! Kreatywny i rewelacyjnie zgrany zespół! Polecamy z całego serce! odeszło nam mnóstwo niepotrzebnego stresu i kłótni przy dokonywania samodzielnych wyborów.

Monika i Richard

Partnerzy